ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: Marketing and Sales assistant

Αναζητούμε «Μarketing & Sales Assistant» για να υποστηρίξει τα τμήματα των Marketing και Πωλήσεων

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Επεξεργασία και δημιουργία έντυπου υλικού (καταλόγων) με χρήση Adobe Indesign
  • Δημιουργία ψηφιακού περιεχομένου για social media
  • Μετάφραση εταιρικού υλικού από Αγγλικά–> Ελληνικά
  • Ανανέωση περιεχομένου εταιρικής ιστοσελίδας
  • Καταχωρήσεις σε ERP λογισμικό (SingularLogic)
  • Υποστηρικτικές εργασίες στο Τμήμα Πωλήσεων

Επιθυμητά Προσόντα

– Πτυχίο στην Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Μάρκετινγκ ή Επικοινωνία ή Διαφήμιση (προαιρετικό)
– Καλή γνώση των προγραμμάτων Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator
– Ανάπτυξη και διαχείριση Social Media (Linkedin, Facebook, Instagram)